» Poradna » Notebooky

Připojeno monitoru k notebooku

Dobrý den chci se zeptat. Nedávno jsem obdržel monitor který má k připojení VGA. Je nový a nechci ho prodávat ani vyhazovat tak jsem si ho chtěl připojit k mému novému notebooku. Jenže můj notebuk Má pouze hdmi a třikrát USB konektor. Tak se chci optat jestli je nějaký způsob jak si můj monitor připojit k mému notebooku

Odpovědi na otázku

jo, přikoupíš převodník z HDMI na VGA. Např.https://vga-dvi-hdmi.heureka.cz/gembird-a-hdmi-vga-02/

Přes redukci z VGA do HDMI