» Poradna » Ostatní

Pripojenie WD 3TB disk k telke

Mam novi disk od WD 3 TB a ked ho pripojim na tv nezobrazuje mi filmi ani nic ine docital som sa ze treba previest z GPT na MBR lenze problem je stim ze mi to rozdeli disk na 2 tb a zvisok 750 giga mi odreze a neda sa stim nic robit co stim dakujem.

Odpovědi na otázku

Už TO MAM SPRAVENE VšETKO SA DA

Ty si cigan, alebo preco tak kurvis slovensky jazyk?

nenisom cigan co tu riesis pravopis ci so sa ti nepaci

Mam nov"i" disk od WD 3 TB a ked ho pripojim na tv nezobrazuje mi film"i" ani nic ine docital som sa ze treba previest z GPT na MBR lenze problem je "s"t"i"m ze mi to rozdeli disk na 2 tb a zv"i"sok 750 giga mi odreze a neda sa "s"t"i"m nic robit co "s"t"i"m dakujem. ----------------------------------------------------------------------------------------Hrubky, ziadne ciarky ani len rozdelenie do viet. Pre toto by malo byt skolstvo spoplatnene, aby ti to bolo vzacnejsie.