Pripojenie SSD

Zdravím,mám taký problem, že mi nechce nájsť v pc jeden HDD disk a neviem, ako ho spojazdniť. Neviete mi prosím poradiť?

Odpovědi na otázku

Ne. Protože nevíme nic o tvém PC ani disku.

tak ho skus najst v inom PC a ak ani tam nepojde, je vysoka sanca, ze je HDD pokazeny.

V titulku píšeš SSD, v těle "dotazu", nebo co to je, zase HDD. Odnes to do servisu, když nejsi schopný napsat ani dotaz, kde by byly nějaké relevantní informace.

vcera som tu mal PC, kde si chlapik kupil M2 SSD a prisiel s tym, ze nefunguje HDD, ktore mu dovtedy islo. Jasne, ze sa nepozrel do manualu, kde bolo pisane, ze pri osadeni M2 sa vypne SATA0 a 1