» Poradna » Počítačové sítě

Pripojenie samsunf Tv na wifi

Dobrý večerMám novú led televíziu samsung a ak k nej chcem pripojit internet, mám dve možnosti, natiahnuť kábel, alebo si kúpiť ich "usb kľúč"( konkrétne potrebujem WIS12). Nakoľko cena ide cez 50€, mám otázku či by sa to nedalo vyriešiť lacnejšie. Na nete som našiel alternatívy, ale 40€ nepovaźujem až za takú úsporu. Okrem toho mi napadlo, že či by sa to nedalo tak, že by som si kúpil akýsis aparát( ide mi o to, ćo je to) , ktorý by chytal wifi a potom by som to kratkym internetovým káblom spojil iba za telkou s telkou. existuje niečo také?dakujem velmi pekne

Odpovědi na otázku

WiFi AP nebo router, cena od 400 Kč, ale ověřil bych si kompatibilitu mezi AP a televizí na LAN.