Pripojenie bluetooth myši a klávecnice.

Ahojte. Prestalo mi fungovať pripojenie bluetooth myši a klávesnice na win 10 home. Aj po augustovej kumulatívnej aktualizácii pripojenie fungovalo niekoľko dní a potom to vypadlo. Pri pokuse o pripojenie vypíše. Zo zariadenia sme neprijali žiadnu odpoveď . Skúste sa znova pripojiť. Čo by za tím mohlo byť? Ďakujem za rady a tipy.

Odpovědi na otázku

Jestli nedošlo k přepsání ovladače...Jednoduchá rada,dej to do stavu, než to cele začalo ... třeba obnovou ze zálohy, kterou zajisté máš.

Podíval bych se na stav zařízení, zda není kolizní nebo BT vypnuté. Ale i na Windows 7 či 8 bývalo užití BT problémové. Proto mi myška BT leží už dlouho v šuplíku.

Ďakujem za rady ale bez úspechu. Riešenie som nenašiel.

Skus zariadenia v tom PC odobrat a potom znova sparovat. Kazde BT zariadenie ma rezim parovania, do ktoreho ho treba prepnut a nasledne s danym zariadenim(PC telefon atd.) sparovat.