» Poradna » Web a internet

Připojení

prosím o radu jakým způsobem spustit televizní programy, dříve mi to na pc šlo dal jsem třeba čt sport a mohl jsem se dívat dnes mi napíšou že se omlouvají že někde došlo k chybě,ale na notebooku mi to jde vše správně díky

Odpovědi na otázku

Nenapsal jsi žádné bližší údaje.Obecně, když na nějakém počítači nejdou nějaké webové stránky, které na jiném fungují, jako první bych zkusil smazat dočasné soubory internetu.

zkusil jsem to s těmi soubory ale nejde to ukáže se mi OMLOUVÁME SE NĚCO SE POKAZILO DOSTALI JSME ZPRÁVU O CHYBĚ A CO NEJDŘÍVE SE NA TO PODÍVÁME TOHLETO TRVÁ UŽ 14 DNÍ