» Poradna » Web a internet

Připojení

Dobrý den, máme doma internet LTE od O2 a nemohu se na svém notebookupřipojit.Diagnostikuju horem dolem a jsem bezradný. Když dám připojit tak to vyhodí že, se windows k této síti nemohl připojit. Zkusit to kabelem no nevím. Většina kabeků je zapojená fo televize a nerad bych aby i televize nejela. Napadá mě že, ještě může být problém ve wifi kartě. Na mobilu či tabletu to připojení jede krásně ale na mém noťasu ani ťuk. Fakt nevím kde je problém :(

Odpovědi na otázku

Nejasný dotaz - nejasná odpověď. Ani my nevíme, kde je problém.Buď si na to pozvi někoho, kdo tomu rozumí, nebo, když to máš od O2, zavolej O2.

Muze byt problem na spouste mist. O jaky notebook a jaky operacni system se jedna? Jaky je v nem sitovy adapter? Zkousel jsi ho preinstalovat nejnovejsi verzi? Na jinou wifi se ten notebook pripojuje normalne?

Je to notebook acer extensa 5220 OS: win7 home premium. Seznam sítí v pohodě. Ale to připojení se je v háji. Dál jak k tomu oznamu o nepřipojení se nedostanu. A na tabletu či mobilu je to připojení ok

Zopakuji dotazy. - Zkousel jsi preinstalovat ovladac wifi nejnovejsi verzi ze stranek vyrobce?- Na jine wifi site se ten notebook pripoji dobre?