» Poradna » Počítačové sítě

Připojení Wifi pomocí MAC adresy

Zdravím, potřeboval bych poradit jak se připojit pomoci wifi routeru ( TP link WR841N) Poskytovatel internetu zastřešuje patro paneláku přes vlastní router ( na každém patře) a po nahlášení MAC adresy je možné tento internet využívat (žádné heslo) Poradí mne někdo jak se připojit a nastavit vlastní router abych internet "přenesl" do stolního PC?

Odpovědi na otázku

otočit router vzhůru nohama, přečíst MAC adresu a nahlásit. Poté zapojit a jedéém

Adresa nahlasena