Připojení více monitorů

Zdravím, má prosím někdo zkušenosti s připojením více monitorů.Konkrétně se mi jedná o připojení:1xWQHD (27“) + 1xFHD (24“) + FHD televizeGrafická karta MSI GTX 108027“ - hlavní monitor (hry-DP) (G-sync)24" - rozšíření plochy - (internet během hraní-DP)televize - ta by se vypínala nebo zapínala dle potřeby (filmy-HDMI)jde mi o to, když bude současně spuštěný 27+24 a budu hrát hru, zda bude 24 monitor ovlivňovat 27 monitor (frekvence, g-sync atp.), televize by se mohla vypínat.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

No hlavně to musí dokázat grafická karta. Tím myslím, že musí mít tolik konektorů kam ty monitory a televizi strčit. Pokud máš tu televizi zapojnou v domácí síti (myslím ethernet ), můžeš přehrávat filmy z počítače přes wifi bez potřeby HDMI kabelu. Stačí na nějaký video soubor kliknout pravým tlačítkem a vybrat "Přehrát v zařízení" a tady bys měl vidět svojí televizi.

Děkuji, televize na ethernet připojená není, je zapojená klasicky na HDMI. S jedním monitorem a televize to fungovalo bez problémů, prostě se jen přepínali profily. S TV problém přímo nevidím, ale bojím se rozšířené plochy na menším monitoru. WQHD monitor má totiž obnovovací frekvenci 165Hz(až) a má i G-sync. Menší monitor má pouze 60Hz a samozřejmě nemá G-sync.

Grafická karta má 3xDP+1xHDM+1DVI takže tak problém taky není.

Ide o najnovší high-end, tak verím že zvládne. Ale TV by som vypínal v OS: monitory a odškrtnutie "rozšíriť na tento...". Alebo u HDMI je to už fuk?

TV budu určitě vypínat, z logiky věci,když koukám na PC, nemusí to jet na TV a obráceně. Jak jsem už psal, jde mi spíš o to, jak ovlivní rozšíření plochy na 24" monitor obraz (hry), které bude zobrazovat 27" monitor. Bude fungovat G-sync? Nesníží se frekvence většího monitoru podle menšího atp. Díky

monitory by mali bežať nezávisle na sebe. zapoj, skús a uvidíš

V provozu to bude až za cca měsíc, stěhuji se a čekám na novou GK. Ale díky, to jsem potřeboval vědět :)

Malo by to zvládať 33 Mpix, tak 9 Mpix by nemal byť problém

9100800 pixelov? No, som zvedavý

no to jo, ale graficky náročné scény budou jen na WQHD monitoru. Při přehrávání filmů v TV se grafika vysloveně fláka a to je jediný případ, kdy pojede všechno.

Nepíšem o 9 Mpix v 3D, ale o ploche ako takej (2D). Očakával som max 4K = asi 8 Mpix, ale zvláda 33 Mpix

No...zvládnout by to PC mělo, ale spíše bych očekával propad výkonu na hlavním monitoru...minimálně o 10% možná i více.