» Poradna » Programy

Pripojeni USB Flash a SD karty k Win7 64bit

Ahojky vam vsem. Mam malinkej problem. Mam Win7 64bit Home Premium a po zapojeni USB Flash ci pametove SD karty se mi drive vzdy ukazala nabidka na plose jak a co spustit. Nyni nic. Nyni to funguje jen u CD a DVD. Asi mne poslete pres OVLADACI PANELI az do PREHRAT AUTOMATICKY. Ano ale tan je jen CD a DVD a u vseho mam ZOBRAZIT NABIDKU. Ale o USB Flash ci SD kartach nikde nic? Asi sem neco spachala v PC a nevim co ted. Je to hlupost vim ale docela mi to chybi vzdy SD karty a USB disky otvirat jen pres TENTO POCITAC. Je to zdrzovani. Poradite mi prosim. Ci sem pisi jen a uplne zbytecne? Dekuji za radu Simoníta :O)

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej v PřehrátAutomaticky dole až na konci, Obnovit výchozí.

Jo to jsem delala a dosla az k polozvce VZDY ZOBRAZIT DOTAZ ... at sem delala cokoli o USB ci SD karty nic s tim nejde.

PřehrávatDiskyCDNeboJináMédiaAutomaticky, hned na hlavním panelu taky nefunguje? Nebrání ve startu antivirový SW?

No mam od jakziva avast a doposud nebyl problem s nicim. Kdyz ja PC moc nerozumim pro jsem psala sem. Jestli myslis ze jde o to zaskrtnout to male pilicko PREHRAVAT VSECHNY .... .... .... tak to mam zaskrtnuty stale. Nejak zvlast se v PC nehrabu. Myslim ze je to naka blbustka co jsem omylem udelala.

Budeš muset tedy zavzpomínat co se změnilo. Takto dedukovat bez indícií nelze.

... nechce se mi predelavat celej PC od zakladu jen pro jedno okno ktere evidentne nekde sedi a flaka se. To by byla hloupost. Myslim ze to bude neco v sistemu ale do nej ja nechodim. Mozna nejaka aktualizace?

Já mám tyto věci v základu vypnuté (pořád by mě otravoval start ext. disků), používám Total a SpeedCommander a prakticky je nevypínám. Na tyto drobnosti využívám zálohu AcronisTrueImage, tím nemusím nikdy znova instalovat OS. I, když zde by to bylo tvrdé řešení, jistě úspěšné. Jelikož asi zálohu nemáš, zkus tedy odebrat poslední aktualizace které jdou, ale myslím že tím to nebude. Výchozí nastavení by mělo zabrat.

Sem mela nejspise pravdu je to aktualizacema sem nasla na strankach Microsoftu toto:Proč se v rámci funkce automatického přehrávání některá zařízení nezobrazí v části Zařízení?Pokud jste k počítači připojili paměťové zařízení (například jednotku USB Flash nebo jinou externí jednotku), nezobrazí se toto zařízení v části Zařízení v rámci funkce automatického přehrávání. Funkce automatického přehrávání zobrazuje jiná zařízení než paměťová, například některé digitální fotoaparáty, videokamery a telefony. Paměťová zařízení můžete zobrazit v okně Počítač.Ale nabidku jak a co spustit by mi to melo ukazat stejne ci ne? Sem s toho spatna. Jestli je to jejich chba tak mne to stve. Proc to udelali. Pokud je to ma chyba tak mne to stve jeste vic.

Najdi kód KB (znalostní / vědomostní báze), aktualizace která to způsobuje, odinstaluj ji, zda to lze a označ jako skytou (až se zase bude chtít instalovat), tedy aby příště nebyla k dispozici.Aktualizace nastav tak, aby OS upozorňoval na nové, ale nestahoval je. Až na vyžádání.

skrytou ... samo

a cislo k tomu KB asi neznas? pokusim se to najit ...

Jestli to nebude nejspis aktualizaci od Windowsu. Usb jsem delsi cas nepouzivala ale je v poradku! Trebas je to Windowsacka chybycka ale to se jen tak nedozvim. Bude to malickost jako kdyz u prohlizeni fotek a obrasku se (.gif) nehybou pry jen u Visty a Win7. Drive ano u XP ty sem mela driv. No asi s tim nic neporesim co nadelam.