» Poradna » Ostatní

Připojení Tvboxu s androidem k PC

Zdravím. Nemáte někdo zkušenost s přehráním firmware? Software a firmware k tomu mám. Ale PC mi nenajde TV box po připojení. Jako kdybych ho nepřipojil. Ani nenapíše že ho nenašel. Usb driver jsem taky nainstaloval.

Odpovědi na otázku

Takto se to opravdu nedela, to neni telefon... ackoliv v tech kramech casto telefoni Android je.Prehrani z SD karty nejde? Nebo uz jsi z toho udelal cihlicku a snazis se to opravit?

Ale dělá. Na netu jsou návody. Jen mě PC nenajde Box. A slot na SD kartu nemá.

Tak podle toho navodu postupuj... a rozhodne bezne flashovani firmware se takto fakt nedela...

A přes jaké USB jsi ho k počítači připojil? Snad ne přes to, které slouží k připojení USB Flash

Zkoušel jsem zezadu zepředu a nic.

Protože ty USB jsou určeny pro připojení koncových zařízení (USB flash, klávesnice, myš...), ne na spojení s počítačem.

https://www.youtube.com/watchcca 1:40min se kukni a raď. Zatím mi píšou lidi kteří o tom nemají ani tucha. Chtěl jsem radu od člověka který tomu rozumí a dělá to. Omlouvám se těm kteří se snaží poradit. Zatím mi ale nikdo neporadil.

Možná jsi měl začít tím, že se obtěžuješ sdělit, o jakém TV boxu s androidem mluvíš. Jestli máš pocit, že všechny jsou stejné a mají stejnou obsluhu, tak se pleteš...

Právě že 90procent se obsluhuje stejně. Aspoň co se týče připojení k PC a přehrání firmware. Jinak Vmade V8. Je to čína z Ali. Ale co není z číny. A nepište že návod z youtube je na jiný TVBox. To vím. Mě jde jen o to že mi ho počítač nedetekuje.

A to ti řekl kdo, že se to všechno obsluhuje stejně?

Holínky nebo hodinky, obojí se natahuje...

Pokud jsem hledal dobre, tak je to AmLogic 805D... tomu nema cenu se moc venovat a radsi porid neco na 9xx, kdyz uz se tedy chces s necim bastlit.

Je to AmLogic C905D. Spatne jsi hledal.

No kdyz nejsi schopny poradne polozit dotaz a vse popsat. Co tam potrebujes nahrat za firmware? Je to zarizeni OK, nebo resis ze jsi jej bricknul?

Ach jo. Radši končím. Nemá to tady cenu. Chtěl jsem po někom kdo tomu rozumí. Ať poradí, ale nikdo takový tady není. Nebo jste přehrání firmware na TVBoxu už dělali? Dle těchto odpovědí ne. Ale i tak díky za snahu.

Skonci, bude to lepsi, neumis polozit otazku, natoz na smysluplne odpovedet, neuvedes potrebne informace... tak si porad sam.U TV boxu co jsem mel k dispozici jsem flashovat firmware nepotreboval, pokud jsem potreboval alternativni, bootoval jsem primo z SD karty. Porad si neodpovedel ceho tim vlastne chces dosahnout.

No asi si nerozumíme. Napsal jsem jestli ma někdo zkušenosti s přehranim firmware na tvboxu. To je asi slozita otázka. TVBox se sekne hned při spusteni. První obrazovka s logem amlogic c905d a konec. Tak jsem to chtěl zkusit fashnout. Tot vse. Tak jak je to na videu vyse. A PC nenajde po pripojeni TVBox to je vse. Ani ze ho nerozpoznal proste nic. Tak jsem chtěl poradit.

Protože důležité informace z tebe je potřeba páčit násilím... Takže je to "bricknute" proste cihlicka, tezizko... Tento postup jsi zkoušel https://www.youtube.com/watch

Zdravím. Tak jsem zkusil i pomocí Burn card maker. Přes flash disk. SD slot to nemá. A nic. Prostě to nanabootuje z te flashky. Jako kdyby tam nebyla. Tak jako když pripojim box k PC. Nic. Nereaguje. A jak někdo psal ze tomu nerozimim. Ano nerozumim a proto pisu do poradny. Kdyby ten smejd fungoval jak ma tak toto neresim. Jde o to ze se k falsnuti ani nedostanu když mi tvbox PC nedetekuje. Zkousel jsem 2 ruzne usb kable a nic. Tak jak přes flash disk. 3 flashky a nic.

... ale vlastně jo, že se divím, všechno se to přece jenom připojí k PC, a přehraje se firmware. Jak Baťa cvičky. Víš co, nech to raději někomu, kdo ví, o čem mluví.

Zas nejaky specialista. Psal jsem at radi někdo kdo s tim dela a ne ti co se delaji ze tomu rozumi. Videl jsi video vyse? Pokud jo tak nechapu tvůj postoj.

Postupuj podle návodu k obsluze, počítám, že aktualizace se dělá přes flešku připojenou do boxu.

Aktualizace toho skončily tak před 3 lety...

vyhod to a kup nove

Rada jak z klobúku kúzelníka Pokustóna.