» Poradna » Mobily

Připojení TV,BD a Soundbar

Ahoj,potřeboval bych poradit,jak propojit tyto věci TX-L42FT60E,SU-HTB 770,DMP-BDT460 vše Panasonic,když to propojím,tak tv funguje se sonundbarem,ale u bluray funguje jen obraz bez zvuku,díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Máš to BD zapojené do Soundbaru ??? Teprve ze Soundbaru to jde do TV. Oboje HDMI.

ano mám,z tv do sounbaru a ze soundbaru do bluray,jedině HDMI,scart u toho už není,tv i soundbar má ARC,takže není pořeba jiný kabel,si teda myslím,nejde mi to na rozum,dřív mi šlo bluray,tak jsem koukal na 3D filmy,ale nešla tv,tak jsem to vše odpojil a teď jde tv,ale bluray ne,zajímavý je,že obraz jede,jen zvuk ne

Nemusí se to ARC nějak aktivovat, povolit?

ne nemusí,to je tam od toho,aby se nemusel použít optický apod,teda myslím si to,já už si nejsem jistý vůbec ničímpřečti si předešlou odpověď jak mi to fungovalo a jak teď

BD do TV pomoci HDMI, TV do soundbaru optikou (nebo HDMI - pokud ma)...nechce se mi to hledat.

to mám,soundbar a TV má ARC,to je propojený HDMI a ze soundbaru do BD taky HDMI

No zkus to propojit BD - TV (HDMI) a TV - SB (optika, koax nebo HDMI), za pokus nic nedáš.

zkusím to,jdu vytrhat všechny dráty a uvidím