» Poradna » Programy

Připojení TV k PC

je možné připojit klasiský tv monitor který ma scart nebo antenní přípojku k PC ?Mám samozřejmě normální monitor,jedná se mi o to že bych rád pustil DVD v jiné mistnosti bez přenášení PC,jen s pomocí propojení kablem.Na grafické kartě mám vstup TV,taky by mě zajímalo jeli možno přehrávaný obraz sledovat na obou monitorech zároveň z důvodu že nastavování a ovládání DVD filmu bude možno určitě jen z PC.Dík.

Odpovědi na otázku

ano, a pouzi vyhladavaie v poradni.

Přečti si to po sobě ještě jednou. Chybí Ti tam takové věci jako např. jakou máš grafiku. Napsal jsi pouze, že má vstup na TV, ale Ty potřebuješ výstup, ne? A co to je TV monitor? To je jako televize?

jo klasická televize,na te garfické kartě v manuálu je napsano  Integrated TV outut a normálně nafocena klasická televize s rozlišením 1024x768.

integrated TV output znamena ze to ma TV vystup, ta "zdierka" je prave ten TV vystup (zapojis to do TV), vid navod ku karte, a hlavne vyhladavanie v poradni! Rovnaky dotaz je tu kazdy tyzden minimalne 1x !

tak se omlouvám,nemám takový přehled ani na internetu,začínám s PC.

ja ti len radim ze pouzi vyhladavanie, aby si nekupil blby kabel a potom sa cudoval ze je obraz ciernobiely, ak je to zvykom

vstup jsem měl namysli jako jen zdířku,samozřejmě ti rozumím,omlouvám se že jsem použil nesprávný výraz.

Připojení PC k TV lze realizovat několika způsoby.TV výstup na grafice je jen cinch ( obvykle je barvy žluté ).a) televize má vstup žlutý cinch - normální kabelb) televize má S-video vstup (4 pinový DIN konektor ) - kabel S-video + redukce z DIN na cinchc) televize má jen scart - kup si redukci scart - S-video,3x cinch ( žlutý video,bílý a červený LP audio) - S-video kabelTV výstup na grafice S-video.a) televize má vstup S-video - S-video kabelb) televize má jen scart - viz bod c) výšePro zvuk musíš propojit výstup ze zvukové karty a zvukový vstup na televizi, buď ho má samostatně nebo přes redukci scart (bílý a červený cinch).Doporučuji řešení s použitím scart redukce, tam máš možnost různého propojení a vybereš si ten nejlepší.