Připojení TV k internetu

Dobrý den, Koupil jsem si TV Hisense H55M3300, problém je v tom, že se nechce připojit přes kabel k internetu. Routerem, ani kabelem to není, zkoušel jsem na něj připojit PC a fungovalo to, problém asi bude někde v TV. Když zvolím v menu připojit přes kabel, TV nic nenajde a kontrolka na routeru nebliká. Nevíte co s tím?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Asi prislo k najhorsiemu, precitat manual.

Pokud ani nebliká kontrolka na routeru, tak to znamená, že neexistuje fyzické spojení s TV. A to může být chyba buď kabelu (ten máš ověřený) nebo přímo síťového rozhraní TV. Takže asi reklamace.