» Poradna » Mobily

Připojení tv k hi-fi věži

zDRAVÝM MÁM PROBLÉM NA HIFI VĚŽ jvc S KVALITNÍM ZVUKEM A CHTEL BCH NAPOJIT SVOJI TV KOUPIL SEM KABEL Z DVOMA VÝSTUPI BÍLÍ A ČERVENÝ A NA DRUHÉ STRANĚ MÁM 3,5 JACK. JACK SEM ZAPOJIL NA VSTUM AUX NA HIFI A TY DVA NA TV AUDIO L A R A NIC. ALE KDYŽ SEM TO NAPOJIL PŘES SLUCHÁTKA TAKTO HRAJE ALE FURT. MUJ ZÁJEM JE TAKOVÝ ŽE KDYŽ ZAPNU HIFI A REŽIM AUX TAK BUDE TV HRÁT PŘEZ REPRO Z BĚŽE ALE KDYŽ NEBUDE ZAPLÁ TAK POJEDE REPRO NA TV BEZ JAKÉHOKOLIV ZÁSAHU DO KABELÁŽE.TZN AT NEMOSÍM NIC STÁLE PŘEPOJOVAT.DĚKUJI

Odpovědi na otázku

Zasekl se ti Capslock? Zkus to napsat ještě jedno a česky.

Těžko ti někdo poradí , když neví jakou že to máš vlastně tv a jaké výstupy má.. Jinak u mé tv třeba funguje sluchátkový výstup nezávisle od repro v tv , tzn. že pokud chci zvuk z věže tak jen ztlumím zvuk na tv a zapnu věž a pokud se mi nechce věž zapínat tak prostě zase jen zvuk zesílím .. Hlasitost sluchátkového výstupu nastavuji zvlášť v nastavení..

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám novou hifi věž a chtěl bych ji přes bluetooth propojit s notebookem jde to? Případně jak. Děkuji