Připojení TV jako 3. monitor vč. zvuku

Ahoj všem, potřebuju radu zdali je to vůbec možné. Mám PC s GTX1060 3gb k ní dlouhodobě dva starší monitory připojené přes redukce z VGA do DP. Rozšířená plocha. Nyní bych rád připojil ještě TV přes HDMI 1.4 (je připojená pouze k PC) Připojím vše funguje i zvuk jde přehodit jen na TV. Ale potřebuju radu jestli jde někde nastavit, aby když pustím na TV video aby tam šel zvuk a když budu na monitoru např. hrát aby šel zvuk normálně na Repro. Jde to nebo jsem v... =)Díky za rady

Odpovědi na otázku

Jsi v PC, protože to HDMI se chová jako druhá zvuková karta a nemůže být jeden zvuk puštěný do dvou zvukových karet.

A je nějaký řešení, např. druhá zvukovka?

Není, musíš si vybrat. Buď ti pojede zvuk z reproduktorů nebo z TV.

OK, díky moc za rady

Bohužel není za co, tohle řešení nemá

Přepínání výstupů ve směšovači nefunguje?

Dovolím si nesouhlasit, v některých aplikacích lze zvolit zvukový výstup (tak namátkou jsem to našel ve Skype a VLC), takže lze pustit zvuk z různých aplikací na různých zařízení.

Tak na radu jsem nainstaloval VLC, které jsem kdysi používal (ani nevím proč jsem přestal) a opravdu celkem jednoduše lze přepnout zvuk na tv. Takže super funguje jako jsem potřeboval. Moc díky.P.S.: ve směšovači jsem právě nenašel jak to rozumně nastavit.

Bezva