» Poradna » Mobily

Připojení TV - analog

Zdravím,mám od UPC internet a k tomu televizní analog. vysílání. Chci si koupit TV a nechce se mi připlácet za digitál. Jak se dá na ten wi-fi modem připojit televize?Pokud někdo bude chtít nadhodit, ať pořídím digitál, tak budu koukat jen občas na sport a myslím, že analog by mohl stačit.

Odpovědi na otázku

Kazda nova TV umi i analog. Takze jen vymenis TV a naladis analogove kanaly.

Rád bych věděl, jak chytá ten "analog", když pozemní vysílání už je jen DVB-T.

Pozemne vysielanie je sice uz vylucne v DVB-T, ale operatori si mozu do kablov nasypat co len chcu (takze aj analog). Neviem ako v CR, ale na Slovensku ponuka UPC v analogu este priblizne 30 TV stanic.

Jj, tady je zdarma k wi-fi 25 stanic.

Ano, v cesku je to stejne a ja jsem tak i tazatele pochopil.

Jen se na ten kabelem šířený analog nedá dívat.

no nevim, pred par lety byl obraz na analogu kvalitnejsi, nez to, co lezlo z UPC boxu.

Tak s tim bych souhlasil. Ovsem jen na LCD. Predpokladam, ze tuto moznost nabizi UPC spis pro majitele starych CRT TV, na kterych to je pouzitelne. Tazatel zrejme pocita s tim, ze to koukatelne bude. Zalezi jak je clovek narocny.

Co to zde všichni melete!!!!!!)))Tam,kde je digitální signál , analog nefunguje !!!!!!Račte si to přečíst v Podmínkách UPS !!!!!Ostatně odkaz je na konci .

Trepeš voloviny. UPS predsa neposkytuje káblovú televíziu - doručuje balíky - ty balíku!Keď už tak UPC CZ - a keď si prečítaš - tak v základnom balíku poskytuje i 10 TV a 30 rozhlasových staní FM. A to je len klasik:"Se služnou Klasik získáte navíc jeden z tematických balíčků Relax, Darwin nebo Sport zdarma.Získáte i 25 televizních programů v analogové kvalitě, například pro další televizní přijímače bez nutnosti objednání set-top boxu. Na dalším televizoru můžete samozřejmě využívat i všechny digitální programy z nabídky Klasik, a to pomocí druhého set-top boxu nebo CA modulu. Součástí nabídky zůstává také 10 TV a 30 rozhlasových stanic v FM pásmu (celoplošné i regionální)."http://www.upc.cz/televize/tarify/klasik/Až chceš písať, tak si overuj - ty UPS balíku...

Opravujem - nie 10, ale 25 TV staníc analógu....

To ty asi nepochopil jeho otázku.Žádný balíky ( ty balíku ) nechce !!!!!!!!!!!!!!!!!.Aký ty si múdrý Nezarsky !!!!!!!

Bla bla, mám možnost analogu i digitálu, za analog 28 kč měs. bez bazmeku co musí být na digitál u staré televize

Já si myslel, že analog už vůbec není, ale technik z UPC mi psal, že je právě v ceně internetu. Jen nevím, jak se z toho modemu zapojuje, zda to jde taky přes wi-fi jako net nebo přes nějakej kabel. Na modemu je DSL přípojka, tak zda přes to...??

"...Na modemu je DSL přípojka..." Budu jako Atakdále: "Za prvý nevím, co to je, a za druhý mně to uráží!" Jde to vyfotografovat, ač tuším, že do KABELOVÉHO modemu vede koaxiální kabel a ne telefonní dvojlinka.http://www.ges.cz/cz/t-splitt-fmm-GES081021... , lépe: http://www.ges.cz/cz/teroz-t102-GES08101994... ...

Zadnou TV nemám, uz asi 8 let, ale z ostatních reakci jsem uz pochopil - potrebuju rozdvojku na koaxial

"...Zadnou TV nemám, uz asi 8 let..." Tak to se hodně naběháte až budete shánět TVP POUZE s analogovým tunerem. UPS bude s velkou pravděpodobností "pouštět" i digitální signál.

A preco by mal zhanat TV s cisto analogovym tunerom? Ved moze kupit ktorukolvek co sa dnes predava a pri ladeni nechat vyhladat iba analogove programy.

"...Chci si koupit TV a nechce se mi připlácet za digitál..." To si přeje on.

...a praje si nemožné, lebo vyslovene TV prijímače len s analógovým tunerom už nie sú. Za to už sú s DVB-C, DVB-T tunerom a + analógovým tunerom.

Zrejme jsi to spatne pochopil. Ja jsem to pochopil tak, ze nechce platit za digitalni programy od kabelovky. Nebo mam dlouhe vedeni ja?

Ale veď nemusí platiť. Pripojí telku - analóg hľadanie kanálov... a jede! Veď ich má ako bonus k internetu.... Pravdaže - ak má doma starú analógovú telku - tak tá musí zvládnuť S pásmo (S band) cca 380 - 800MHz

Na modem sa TV nepripaja. Pouzijete normalnu "rozdvojku" na koaxialny kabel, ktora sa da kupit v kazdom elektre. Jeden vyvod zapojite do modemu a druhy do TV. Hotovo.

Tak to dává smysl, jasný, díky.

No proto, už si říkám jak to kdo chce zapojovat, dyž na to žádný modem netřeba.

a jak to, že já mám v bytě 2 koaxiály- jeden výlučně pro televizi a druhý výlučně pro internet?

Nemusí to být všude stejně, UPC kdysi schlamstla i lokální kabelovky. Na zásuvku je snad schopen se podívat sám.

www.upc.cz/televize/tarify/analogova-televize-klasik/

Já naladim pořád analog ale Digital je lepší dobrá kvalita bez teček naladim ještě 13 stanic hlavně přes upc