Připojení třetího monitoru na PC

Zdravím,potřebuji připojit tři monitory na PC. Na grafické kartě mám 3 výstupy (HDMI+DVI+VGA) Pokud mám zapojené 2 monitory, je vše OK, ale poté co zapojím třetí tak to napíše /tato jednotka GPU podporuje 2 monitory./Na základní desce jsem měl zakryté 2 sloty DVI, ale ty také nefungují.Neporadí prosím někdo co s tím?GRAFICKÁ KARTA - NVIDIA GeForce GT 545ZÁKLADNÍ DESKA - Pegatron Corporation 2AB5PC - HP ELITE 7300OS - Windows 10Děkuji.

Odpovědi na otázku

Jediné reálné řešení je koupit novou grafiku, která umí 3 a více monitorů.

Hlášení, které jsi obdržel mluví snad jasně ne??

Děkuji za zprávu! :)

U některých MB lze aktivovat integrovanou grafiku současně s tou ve slotu. Nastaví se v BIOS/UEFI a popř. je nutné instalovat ovladače.