» Poradna » Ostatní

Připojení setoboxu s televizí a pokojovou anténou

Koupila jsem minisetobox a potřebuji propojit pokojovou anténu a televizi.zapojila jsem kabel HDM1 do set,boxu a televize, anténu do set.boxu, ale televize hlásí zkontrolovat anténu. Co dělám špatně? děkuji

Odpovědi na otázku

Zapni STB a přepni TV na DHMI vstup.

Jen drobna oprava... HDMI vstup, pokud jich ma TV vice, tak samozrejme na ten ve kterem je STB zapojen

aby šel signál do TV ze samosetoboxu, tak přepnout TV vstup na HDMI (ev. vybrat ten správný pokud je jich v TV více)

dík už to mám

Důležité také je, aby ta anténa přijímala signál. Takže je vhodné ji umístit k oknu s výhledem na vysílač.

pokud televize hlasi zkontrolovat signal tak pripojit antenu k settopboxu