» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pripojeni pres RDP

Dobrý den,mám dotaz ohledně RDP Windows 7 ProZákazník má přání přistupovat k jednomu security počítači vzdáleně, aby mohl nastavovat práva přístupu do objektu v ACS. PC jako vždy na ostraze, ale ostraha využívá hodně věcí ze systému ACS, které jsem tam nastavil.Samozřejmě že RDP mi funguje, ale má to menší problém zablokuje možnost ostraze ovládat co potřebuje. Potřeboval bych, kdyby to šlo, aby se přes RDP připojili k PC spustili si co potřebují a pracovali na vlastní ploše, přitom by ostraha dál mohla ovládat svoje prostředí. Vím, že ideální by bylo to mít na W server 2012, kde tahle možnost je, ale kompletní přenos programu pro ACS by zabralo hodně moc času. Proto hledám nejdřív něco lehčího.Děkuji moc za radu Vašek

Odpovědi na otázku

No oficialne to mozne neni a i v pripade Windows Serveru by ti to vyhodilo daneho uzivatele pri prihlaseni na nej pres RDP (ale pak staci mi tolik uzivatelu kolik je treba a tolik i licenci, coz je vic nez draha sranda a mnohdy drazsi nez samotny Windows Server ).Neofiko existuji nejake patche, ale netusim jak moc jsou funkcni, jak moc mohou pripadne podelat OS a jak moc je to legalni.