Připojení přes DisplayPort když grafika name DisplayPort

Dobrý den, mám 144hz monitor Zowie XL2411. Bohužel moje grafická karta nemá DisplayPort vstup a chci se zeptat jestli to jde nějak vyřešit abych mohl například CS:GO hrát na plných 144hz

Odpovědi na otázku

Najprv napis aku mas graficku kartu, presne, vyrobcu a model. Nech je jasne ake ma vystupy, ci je to aspon teoreticky mozne.Pokial mas iba bezne HDMI (t..j nie najnovsiu verziu 2.1), tak cez to viac nez 60Hz nedostanes.DVI podporuje pre FullHD az 144Hz.

GTX 750Ti

HDMI 1.4 zvládne fhd ve 144 Hz, jenže ne jeho monitor protože je "zaříznutej" na TMDS frekvenci.

Mimochodem tenhle dotaz tady koluje už minimálně dva měsíce. Takže pokud by tazatel nechtěl pouze trolit, tak už by dávno odpověď měl.

Chtěl jsem odpověď přímo na můj “případ” pokud si myslíte ze chci trollit jak říkáte tak to opravdu ne!

Pochopitelně že jsi troll. Jak jsi odpověděl na otázku, jakou máš grafickou kartu? Jako troll!

Co je na tom troll?

Na valné většině grafických karet GTX 750Ti DP byl.