» Poradna » Počítačové sítě

Připojení O2TV přímo do TV bez set-top-box

Chtěl bych se zeptat, jestli bude fungovat nebo jak je udělat, aby mohlo připojit z modemu Comtrend VDSL přímo napojený kabelem do TV pomocí UTP RJ45 mimo set top box? Název TV: LG 55", samozřejmě tam jsou parametry, kde jsou možné připojit TV a nevím, jestli O2 TV bude fungovat? Nebo musíme ještě záviset na set top box?

Odpovědi na otázku

proč se nezeptáš na stránkách O2?

Zkousel jsem, a vysledek:1.operator: to nevim, musime se zeptat technika2.operator: to lze, ale digitialnym prenosem se musi obratit na dotazy ve vyssi pozici zamestnancu3.operator: to lze bohuzel zdarma neporidite, vice informaci najdete na TECHZONA 024.operator: Comtrend VDSL lze pripojit primo do TV a to pomoci protokolu, to my nemuzeme zjistit, najdete primo na 02 GURU TECHZONA5.operator: zajdete do kamenneho obchodu, tam prodejce Vam nabizi moznostKde je vysledek? zadny !!!

Tady to myslím taky nevyřešíš.Máš internet od O2 a budeš platit za O2 TV jim, tak se obrať na O2.

To nepůjde. TV má připojení do sítě pro internet a pod., pochybuji že umí rozkódovat ten multiplex O2. Zkuste a uvidíte.

Nic,co by se podobalo Tvým požadavkům:http://www.o2.cz/osobni/techzona-sluzby/28...

Nejde to nijak, tečka. Signál O2 ti televize nemůže dekódovat, s ničím takovým vůbec nepočítá a nemá na to výbavu.

a proč mi to tedy technik tak zapojil?????????????

Ahoj, Takto to fungovat nebude. Musíš si zakoupit stb.

Zdravím Milane,O2 TV je služba, která pro svůj chod využívá protokol IPTV. Jako takovou jí je v rámci aplikace možné využívat v tuto chvíli pouze v případě, že vlastníte Smart TV od Samsungu vyrobenou od roku 2017. Pro ostatní značky není aplikace k dispozici a je tedy potřeba využít buď set-top box od O2 TV nebo herní konzoli Xbox One. Petr, O2 Guru