» Poradna » Notebooky

Připojení notebooku k externímu monitoru?

Ahoj,mám nový notebok HP Envy 17 n103nc, který bych rád připojil k externímu monitoru Samsung 225MD. Jedná se 7 let starý monitor, který má tato rozhraní:DVI-D, DVI-analogové a HDMI. HDMI v PC režimu nejde připojit k PC, dle návodu! Na notebooku mám pouze HDMI. Jako nejlepší se mi zdála možnost připojení přes redukci HDMI u notebooku a DVI-D na monitoru (kabel HDMI 1.4-3 m dlouhý), bohužel notebook to vůbec nedetekuje, mám v něm Win10. Zkoušel jsem snad všechny režimy připojení a nic. Poraďte prosím? Nebo je problém v tom, že dvi nedokáže převzít zvuk z HDMI?

Odpovědi na otázku

win+p funguje? DVI-A som ešte nevidel. Redukcia HDMI-DVI by mala fungovať.

win+p vyjede mi nabídka promítat, zkoušel jsem duplikovat i rozšířit a stále nic. Monitor byl v režimu DVI.

Přepnul jsi si na dálkovém ovládání na HDMI?U zvukové karty v notebooku jsi si zajisté taktéž přepnul na výstup HDMI?