Připojení NAS

Ahoj,mám NASku, kterou jsem do teď měl připojenou normýlně přes kabel z routeru. Stěhoval jsem se a v současné době nemůžu mít NAS nějak rozumně připojenou k routeru kabelem (úplně jiná místnost, vést kabel je téměř nereálné, změnit místo routeru také). Chtěl jsem se zeptat, zda bych mohl do svého desktopového PC, které má wi-fi modul, připojit právě NASku kablem a vést do ní internet právě z počítače. Je nějaká varianta, kdy by něco podobného fungovalo?Díky!

Odpovědi na otázku

KABEL a BASTA!

To samozrejme muzes, ale pokud se k NAS pripojuji i dalsi zarizeni, tak ty pak pujdou pres WiFi na tvem pocitaci - pristup bude silene pomaly.Proc nedas NAS do místnosti, kde je router a nepripojis jej kabelem?

Pojede to, ale za podmínky, že budeš mít pořád zapnuté PC (přístup uživatelů. net). Osobně bych NAS narval k routeru pokud možno do temné místnosti