» Poradna » Web a internet

Připojení na web stránku

Po nové instalaci PC se nemohu připojit na webovou stránku "iobit.com". Z jiného PC se ve stejné síti a se stejným antivirovým programem na uvedenou stránku připojím. Zkoušela jsem se připojit na uvedenou stránku i v jiné síti a opět to nešlo, ani po vypnutí antivirového programu se uvedený PC nepřipojil.

Odpovědi na otázku

Už jsou nainstalované všechny aktualizace?Ping na tu stránku fnguje? Pokud zahlásí něco ve smyslu "Nepodařilo se zjistit hostitele", budeš asi mít nastavený nějaký jiný DNS-server.