» Poradna » Ostatní

Připojení na adobe photoshop

při koupi telefonu byla v baličku disketa s možnosti foto albumu.po instalaci to však žádá registraci je to v angličtině a nevím jak to vyplnit .setkal se s tímto problémem někdo? děkuji

Odpovědi na otázku

my sprostejší nevypisujeme pičoviny do poradne ale spýtame sa toho uja čo má aj on-line prekladač

žiadny telefon sa nepripojuje na adobe photoshop,ked tak na adobe album starter edition alebo adobo photoshop mobile beta services a vyplníš to tak, že zadáš svoje údaje,vytvoríš si užívatelské meno a vytvoríš si heslo a vytvoríš si svoje konto,kde budeš strkať obrázky...pokial nezvládaš ani úplné základy cudzieho jazyka a pojmy ako name,adress a spol sú Ti úlne cudzie,požiadaj o pomoc niekoho jazykovo zdatnejšieho,ktorý bude priamo vidieť prihlasovací formulár a bude vedieť,aké možnosti má zvoliť,nie všetky služby pre album starter/photoshop mobile sú zdarma,takže treba vedieť a rozumieť tomu,čo človek odklikne