» Poradna » Web a internet

Připojení multimed.centra k internetu přes usb lte modem

Dobrý den, lze připojit usb lte modem Huawei E3372 do nějakého multimediálního centra (tv boxu, android boxu atd...), aby toto multimediální centrum přes tento usb modem přijímalo internet? Děkuji Sedlák

Odpovědi na otázku

Nešlo. Musel bys mít router, který podporuje takový modem a teprve z něj do toho multimediálního centra.

Mozna lze - cekuj Raspberry Pi (a co na nem jde postavit). :P