Připojení modemu.

Můžete někdo poradit?. Postavil jsem počítač nainstaloval Visty a teď nemohu připojit modem Scientific Atlanta WebSTAR EPC2203. Visty zahlásí, že rozpoznali nový hardwer, vložím originál cd od modemu a Visty zahlásí, že žádný potřebný softwer nebyl nalezen. Stáhnul jsem tedy nejnovější ovladače ze stránek Scientific Atlanta rozbalil vypálil na cd a stejná hláška, potřebný softwer nebyl nalezen. Co dělám špatně?

Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Modem Scientific Atlanta WebSTAR EPC2203 ma pripojenie USB aj LAN (RJ45).
Ako ho konkretne nas zapojeny ?

USB

V manualy nie je nic o Viste (stary).
Software ktory si siahol je pre Vistu ? Neobsahuje subor "setup.exe" pripadne "install.exe" ?

Neobsahuje, žádný .exe soubor

Osobne by som pripajal modem protokolom TCP/IP (RJ45). Nasiel som postup pre USB len pre WinXP :

To install Windows XP drivers
1. Insert the USB Cable Modem Driver Installation Disk into the CD-ROM drive of your PC.
2. Wait until the POWER and ONLINE LED status indicators on the front panel of the cable modem illuminate solid green.
3. Select Install from a list or specific location (Advanced) in the Found New Hardware Wizard window, and then click Next.
4. Select Search removable media (floppy, CD-ROM) in the Found New Hardware Wizard window, and then click Next. 5. Click Continue Anyway in the Hardware Installation window to continue the installation. The Found New Hardware Wizard window reopens with a message that the installation has finished.
6. Click Finish to close the Found New Hardware Wizard window. The USB drivers are installed on your PC and your USB devices are ready for use.

Připojení. Visty (a jakýkoliv jiný OS) nemají důvod chtít jakýkoliv ovladač, protože ho nepotřebují. Připojte ho dobrým kabelem UTP Cat5e a nastavte správně síť.

ja som ho prepojil cez USB stiahol ovladac zo stranky pekne sa nainstaloval ale rychlost siete sa mi znizila o 50% kde mam co nastavit vie mi niekto poradit ? cez RJ45 to ziha 1,14MB/s realne stahovanie ale cez USB to ide len 670kb/s ??? kde je problem ?

v USB...