» Poradna » Programy

Pripojeni mobilu pres wifi-jak na web?

mam lg arena mobil a nasel sem nebo spise pripojil pres wifi k nekomu, to znamena ze od ted jede vse pres wifi?treba vodafonelive a nemusim platit poplatky? nebo jak se pozna ze se jede pres wifi? diky

Odpovědi na otázku

nasel sem nebo spise pripojil pres wifi k nekomu... ....Pokud to není oficiální free hotspot lze to kvalifikovat jako neoprávnění průnik do sítě

od ted jede vse pres wifi.... ....ne nejede. minimálně hovory , SMS, MMS standardně jedou přes GSM síť

treba vodafonelive a nemusim platit poplatky?.... ....pokud není zpoplatněn obsah tak ne.

nebo jak se pozna ze se jede pres wifi?.... ....manuál!