Připojení minimonitoru

Všude se prodávají minikamery ale připojení a napájení je problém. Nemůže nekdo poradit zda jde nějak třeba přes převodník připojit minikamery k mobilu nebo navigaci? Bylo by to výhodné pro občasné couvání nebo zaparkování auta abycho ho nebouchli. Jsou i bezdrátoné minikamery a nešlo by to chvilkově na mobil? Ten je po ruce, zložeji ho nevytrhnou z auta a na to chvilkové zaparkování by to bylo lepší než zvukové pípátka. Dík za rady a nápady. Jdu po tom již dlouho.

Odpovědi na otázku

Ak mas mobil s wifi tak nie je problem pripojit kameru. Len je problem ako zobrazis ten obraz. Slo by to cez nejake http ale neviem ci tie kamery nevyzaduju nejky plugin alebo nieco.