Připojení LCD monitoru s VGA a DVI na starou grafiku s jedním výstupem CINCH

Dobrý den, potřebuji připojit LCD monitor se vstupy VGA nebo DVI ke grafické kartě výrobního stroje s jedním výstupem CINCH. Dříve byl ke grafice připojen malý CRT monitor, který přestal fungovat. Nebo je nějaký LCD monitor s CINCH vstupem??

Odpovědi na otázku

Potřebuješ převodník CVBS/VGA. Cca 1000kč.

Jinak máš pravdu, potřebuje to opačně (můj odkaz je neplatný), tedy to šesté na tvém odkazu.

Kde zmizel ten příspěvek, kolega tam měl odkaz na vhodné zařízení, ten můj je neplatný, neuvědomil jsem si že tazatel to potřebuje naopak VGA->Video.

Zkus najít nějakou vhodnou TV, ty mívají vstup "CINCH" tedy kompozitní video.Jinak převodník z "kompozitní video" na VGA (resp. na DVI, pokud něco takového existuje).