Připojení konektorů mic a repro na čelním panelu

Zdravím,mám desku Asus, na ní konektory pro připojení výstupu na repro a na mikrofon na čelním panelu PC, ale nevím, jak propojit vodiče. Od konektorů na panelu (2xjack) jdou vodiče označené Lin (modrá), Rin (hnědá), Lout (červená), Rout (žlutá), Gnd, Gnd (černá), mic in (oranžová), mic in (zelená).V popisu konektorů na desce je ale B_LINE_OUT_L, line_out_l, BLINE_OUT_R, line_out_r, +5VA, micpwr, agnd, mic2 a navíc konektor NC.Neporadili byste mi, jak to zapojit? Díky moc.

Odpovědi na otázku

navod k doske a navod ku kejsu.Lin a Rin zapoj na dosku na line_out (R a L), Lout a Rout zapoj do dosky na B_Line_out (L a R). Gnd ide na Gnd (aGnd).Ten mikrofon to si bud trochu domotal tie oznacenia, alebo mas problem (doska podporuje len mono mikrofon a s napajanim - t.j. chceli by to asi iny jack ako mas na kejse).NC znamena nezapojeny.

Diky za radu. Repro funguje, jen konektory bylo potreba pripojit obracene, tedy lout a rout na line_out, lin a rin na bline_out, jinak fungoval jen jeden kanal. Navod k desce rika to, co jsem napsal v puvodnim dotazu, navod ke skrini nemam. Mic jsem pripojit nezkousel. Oznaceni mikrofonu jsem rozhodne "nedomotal", vim co pisu. Akorat nejsem hardware guru, takze tem mono- a stereo mikrofonum a zpusobu jejich zapojeni moc nerozumim. Ale priste uz asi nekoupim Asus (