» Poradna » Web a internet

Připojení k wifi

Dobrý den,po aktualizaci na windows 10 se mi nedaří připojit k internetu přes wifi. když dám připojit tak se mi napíše že k této síti se není možné připojit. Přitom vše zadávám dobře. Ještě mě napadlo se zkusit přihlásit přes wifi hotspot na mobilu, ale tam mi to zase píše omezený přístup což není o moc lepší. Zkoušel jsem všechny možné návody z internetu ale nic nepomohlo :(

Odpovědi na otázku

Dobrý den, jen takový malý poznatek. Pokud jste WIN10 jen aktualizoval z WIN 7/8/8.1 , může nastat hodně problémů i tam, kde by to člověk nečekal. Pokud WIN10 skutečně potřebujete, doporučuji čistou instalaci. Pokud ani po tom to nepojede, překontrolujte podporu ovladačů. jestli jste neudělal jiný zásah do PC, který jste nezmínil, začal bych tímto.

už se mi podařilo připojit plnohodnotně k wifi, ale internetový vyhledávač stále píše TATO STÁNKA NELZE ZOBRAZIT

Je rozdíl se připojit k WIFI a mít konektivitu na internet. Nemáte špatné nastavené WIFI připojení? Už se mi stalo, že po "aktualizaci" na WIN10 se ztratilo nastavení TCP/IP. Získáváte IP a DNS z routeru? Nebo máte nastaveno napevno?

Ovladac wifi je aktualny?Navstivit stranku vyrobcu notebooku(asi sa jedna o notebook) a ak tam nebude ovladac na W10, tak rovno na stranku vyrobcu cipu wifi.