Připojení k wifi na O2 smart ox

Dobrý večer, nemohu se připojit na wifi se svým telefonem Huawey y6 (android 7.0) k zařízení O2 smart box. Všichni ostatní se připojí a já se připojím na všechny ostatní wifi sítě. V čem může být problém? Děkuji za odpovědˇ.

Odpovědi na otázku

V titulku- O2 smart box

pokud máte wifi na kanálu 12 nebo 13 na 2,4GHz, tak má mobil nastavenou americkou normu, jaký máte kanál ?

Tak to nevím, protože ten sart box má syn. Takže jaký kanál je třeba nastavit? A proč se ostatní připojí, jen já ne?