» Poradna » Web a internet

Pripojeni k wi-fi

Zdravim,nemohu se pripojit ke sve ani k jine bezdratove wi-fi. Jeste pred par hodinama to fungovalo. Pise to ze Ethernet - sitovy kabel byl odpojen.

Odpovědi na otázku

Asi sis tu wifi někde vypnul. Máš to v notebooku (jaký typ) nebo v PC (jaký modul USB? nebo je na desce - jaká?). Jinak ti tu těžko někdo odpoví. Možná jsi ji vypnul ve Windows, možná ti podělal ovladač wifia možná wifi síťovka a možná ...

Zapni si router

Možná Vám Win 10 spáchaly aktualizaci Vaší wifi karty a nahrály nefunkční ovladač. Není to kupodivu až tak neobvyklé. Nahrajte do Windows ovladač od výrobce notebooku.Totéž, co Vám se mi stalo s ovladačem grafické karty, takže jsem měl černou obrazovku. Už jsem to psal mnohokrát, aktualizace Desítek jsou nedostatečně otestované. Existuje obrovské množství hardwarových a softwarových kombinací a oni ještě zkrouhnou testovací tým. Takže sice ušetřili, jsou tedy v černých číslech (prý), ale to, že jim kvalita produktu (mluvím o Windows) šla dolů Nadellu zjevně nezajímá.A to chtějí v lednu ukončit podporu Windows 7...

Dekuji za odpoved, vyzkousim