Pripojeni k siti

Zdravim, chci se zeptat, proc mi posledni dobou po pripojeni k siti LAN Vista nerozpozna ze sem pripojen? Kdyz dam zakazat a pak povilt sitovy adapter tak sit nabhene v pohode...a pak muzu pripojovat a odpohjovat kabel kolokrat chci a v pohode...ale kdyz zas vypnu nebo restartuji PC, tak zase musim restartovat sitovku...dokonce sem si to vsim i kdyz s eve skole pripojuji k siti pres LAN tak musim nejdriv restratovat sitovku. Drive mi to nedelalo...taky sem vypnul nekolik sluzeb aby mi ta vista sla dobre..a vsechnmo mi funguje uz asi mesic, akorat tohle sem si vsim pred tydnem...dekuji predem za odpovedi a rady

Odpovědi na otázku

skus inu sietovku ci o bude robit.

Sietovkou to urcite nebude...pretoze ked uz raz sa mi pripoji k sieti tak uz potom to ide bez problemov...pokial nevypnem PC, tak mozem pripajat a odpajat kabel a sietovka si to najde...asi som vypol nejaku sluzbu windowsu, ktora sa spusti ak dam restartovat sietovku...a potom ked uz bezi tak mi to zisti automatikcy ze je pripojena

Uz som na to prisiel...sietovka mala nastavenu vlastnost "Energy Saving" a teda nevyhladava siete kym ju nerestartujem:) ale aj tak vdaka...nakoniec si mal prvadu bolo to sietovkou..i ked nie hardwareovo:)