» Poradna » Počítačové sítě

Připojení k netu

Dobrý den,
zajímá mě, jestli je jedno, kolik dat z internetu stáhnu. Kdybych například stáhla 2 GB velký soubor, co se stane. Zablokuje se to a nedovolí to stáhnout, nebo se to projeví nějak při platbě. Pokud bych nějak přetáhla stahováním dat nějaký limit, musí se za to platit něco navíc?

Jedná se o pevnou linku, na faktuře je poznámka - Telefonní přípojka pro podnikatelské a ostatní účely.
Byl zřízen 02 Internet Expres 512,

tarif: 02 TREND

Stálé platby jsou:
Pevná linka s xDSL - používání za 495 bez DPH
02 Internet Expres 512 za 334,64 bez DPH

Moc děkuji za odpověď.

Z.

Odpovědi na otázku

Maximalne se vam snizi v ramci FUP rychlost a na puvodni hodnotu se vrati na konci mesice/tydne (nejsem si jist, jak je to nastavene). Platit navic se nic nemusi.

Děkuji za odpověď.