» Poradna » Mobily

Připojení k LTE

Zdravím, prosím Vás o radu.Zakoupil jsem nový telefon a nefunguje na něm připojení k LTE. - Telefon dle prodejce a manuálu podporuje pásma na kterých bych se měl připojit (především 800MHz pásmo - Vodafone mimo města) - Data vyčerpaný nemám - nastavení APN - nastaveno dle operátora - mobilní data u operátora jsou aktivována - signál na LTE by měl být dostačující (vyzkoušeno na lumii 930) Má prosím někdo zkušenost, nebo radu jak problém vyřešit.MT Lenovo S5 ProOperátor VodafoneDíky za tipy, Tomáš

Odpovědi na otázku

Nemáš starou SIM?

Zase tak stará není, a na staré Lumii LTE jede.

Spominas podporu 800Mhz pasma, tak sa pozri ci to je GSM, alebo LTE.

Jo jo, u LTE.

Koupeno u nás v oficiálním prodeji?

Já myslím že pásmo 800MHz Vodafone nepodporuje.

Podporuje, sice před lety blbnul s 900 MHz, ale nakonec také přešel na 800 MHz.

Koupeno v Alze