» Poradna » Notebooky

Připojení k internetu

Dobrý den, už druhý den mám problém s dvouma chybama na notebooku najednou. První je ta že když chci něco nainstalovat tak to nejde a píše to že se to nemůže připojit k té nějaké síti např: We are sorry but there seems to be a problem connecting to Avast servers ! Check your Internet connection and run the installer again.nebo je tu ještě jedno hlášení také z instalace, ale z jiného programu cHttp::GetMaxConnections :: network error(-13) - connection settinga takto mi to ukazuje u všech instalací i když jsem k internetu připojený.Neví někdo co s tím prosím? za rady bych byl rád. děkuji moc předem těm kdo se mi bude snažit pomoci

Odpovědi na otázku

Odinstaluj Avast

A uz nikdy neinstaluj podobne blbosti, ako Avast a pod.

tam jde o to že avast nainstalovanej nemám a ano vím že to jsou blbosti ale prostě nevím co mám dělat když mi nejdou spustit půlu aplikací a her na notebooku..

no evidentne tam nejaký chliev od avastu máš, inak by ti neblokoval prístup. alebo tam máš poriadnu breberku. pátrať kde je chyba je na hooodne dlho. preinštaluj si chlievik a budeš mať svatý pokoj

co znamená přesěji Chlievik a breberka pardon ale radši se ujistím zda si myslím správně

chleivik = chlév (tj. máš zabordelený systém)breberka = virus, adware, trojan (obecně malware).Pokud nechceš novou instalaci, můžeš zkusit:1, odinstalovat zbytky Avastu pomocí jejih speciálního nástroje: https://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility2. spustit postupně AdwCleaner a MBAM v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smazat

Děkuji za radu a určitě zkusím

... tak to ti začal tvůj ISP blokovat ten tvůj WAREZ včetně WIN ...

To nejspíše znamená že už to neopravím že?