» Poradna » Notebooky

Přípojení k internetu

Zdravím lidi.Babča si na notebooku klikla na aktualizaci pro WIN 10. Vše proběhlo v pořádku. Data na správném místě, prostě upgrade vypadá dobře.Ale chyba nastala když jsem se chtěl připojit na wifi. I když jsem do notebooku píchl Lan Kabeů. Pořád počítač píše bez připojení k internetu.Stáhl jsem tedy na stránce výrobce všechny ovladače na internet pro win 10 co jen jsem našel.Nainstaloval jsem je. Ale problém se nevyřešil. Prosím jsem laik takže vaší řeči počítačů moc nerozumím. Díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

Babička nechť si sežene jiného administrátora, a vy, za trest, to dejte do servisu a zaplaťte to, co jste zpackal.

Co jsem spackal? Udělal jsem vše podle výrobce. Nebudu v servisu platit za to že HP ovladače nefungují

Sám to neumíš, do servisu to dát nechceš. Jak tedy ten tvůj problém vyřešíš?

Postupuju logicky. Jdu na stranky vyrobce proklikam se stahnu ovladace a ty nefungují. Kde jsem udělal chybu?Na to se ptám. Popřípadě mam jim do HP poslat bombu nebo do Microsoftu

To slovo se správně píše: "zpackal", ani opsat to neumíte. Po vašem diletantském zásahu už nebude fungovat pomalu nic.A s jakými právy k systému nebohá babička pracuje jako uživatel?

Bože můj. Hnidopich vedle hnidopicha ale poradit neumí. Neumim poradit tak prostě nepíšu pičoviny jako vy pánové.Jedinej Vladimír má zájem pomoct. Typická česká nátura. Rejpat rejpat a neporadit.

Jste schopen odpovědět aspoň na mou otázku?Jinak typický arogantní pologramotný diletant bez ohledu na národnost, rasu atd...

O aroganci mluví ten pravý. Pro příště v rámci slušného chování se nejdřív snažím poradit. a né ukázat domu druhému jaký je hlupák a o kolik jsem já lepší. To že mi netykáte ocenuji ale jinak mám pocit že si léčite mindrák. IQ určitě máte na vysoké úrovni ale v životě asi moc kamarádů nemáte a podle vašeho vystupování se ani nediví.

Odinstaluj antivirový program. Jsou známé případy, že po přechodu na W10 zablokuje přístup k internetu na všech síťových kartách.Jakou síťovou kartu tam máš? Někteří výrobci na svých stránkách nemají aktuální verze ovladačů (typicky například Acer tam dá nějaké verze ovladačů při uvedení daného modelu na trh a už je nikdy neaktualizuje, i když jsou nefunkční.)

Síťová karta Realtek Ethernet (10/100)Antivir je COMODO

vida Comodo, šup s ním do kšá

Jimmy a Vladimíre Děkuju. Comodo je v pytli od ethernetu jsem stahl jejich ovladače a internet šlape. Díky za radu a ostatním hnidopichům přeji aby šlápli do h0vna

Pokud síťový adaptér funguje a nejde jen připojení na internet tak vypnout všechny antiviry a firewally a zjistit který to blokuje.

Díky , netušil jsem že blbý comodo nadělá tolik bordelu.

Tyhle problémy dělá přechod se zachováním programů a nastavení. Není potřeba počítač nechávat bez antivirového programu, i ten Comodo je s Windows 10 kompatibilní, jenom je ho nutné znova nainstalovat.