» Poradna » Počítačové sítě

Připojení k internetu omezeno

Dobrý den,máme jeden modem "hlavní" a od něj vede kabel do druhého, do spodního patra. Nedávno byl ten druhý resetován, kvůli heslu. Bylo nastavený nový a wifi jede v pořádku, problém je, že tam je i jedno PC, které nemá možnost bezdrátového připojení. Takže je zapojený přes kabel do modemu, ale ukazuje to, že připojení k internetu je omezeno a vůbec nefunguje. Ale když se do PC zapojí přímo kabel, který vede od hlavního modemu, tak internet funguje bez problémů. Jinak před resetem fungovalo vše. Děkuji za všechny rady a nápady.

Odpovědi na otázku

Doporučujeme pozvat někoho kdo umí to znovu nastavit. Což někdo kdo neumí napsat ani typ modemu a routeru nebude. Nemluvě o hlouposti dávat dva modemy za sebe.