» Poradna » Ostatní

Připojení k internetu mi blokuje procesy PC

Zdravím,dnes jsem pracoval na počítači když se zničeho nic vypnul.Po znovu nahození sem zjistil že mi nefunguje připojení k internetu, ani wifi ani kabel, zatímco na ostatních zařízeních funguje. Pokud zapojím kabel nebo zapnu wifi, automaticky přestane všechno fungovat. Nic mi nenaběhne, všechno se seká.Většina aplikací a funkcí ani nenaskočí, na obyčejné Start menu čekám tak 5s. Přes Správce úloh ani nejdou ukončit procesy, pokaždé zamrzne.Pokud vypínám počítač, tak samotná bedna běží i po tom co už monitor nedostává žádný obraz, cca tak 10-20s

Odpovědi na otázku

Vypnutí z ničeho nic znamená, že tam máš nějaký hardwarový problém. Může souviset se síťovou kartou nebo přímo poškozená základní deska. A nebo tím vypnutím nabořený windows. Chce to důkladnou kontrolu disku.