» Poradna » Web a internet

Připojení k internetu - PC

Zdravím. Mám problém s připojením k internetu. Mám Vodafone modem B310s-22 a pravděpodobně nemám k tomu ovladač. Jenže se mi automatická instalace nespustí. Vše mám zapojené dobře podle návodu. Kde najít a stáhnout vhodný ovladač popřípadě jestli vás napadá jiná chyba. Na stránkách Vodafonu jsem nic nenašla. OS: win 7

Odpovědi na otázku

A není to zařízení vidět ve windows jako disk? Pak by na něm šlo vyhledat instalační soubor ke spuštění ....Nebo tohle?o připojení klienta k B310 pomocí portu Wi-Fi nebo LAN spusťte prohlížeč na straně klienta a navštivte http://192.168.8.1.2.Zadejte uživatelské jméno (v základním nastavení admin) a heslo (v základním nastavení admin) pro přihlášení k webové stránce pro správu.3.Pomocí průvodce rychlým nastavením můžete zkontrolovat nebo nastavit síťové parametry krok za krokem.

Jako disk vidět není a tu druhou možnost jsem taky zkoušela. Píše bez připojení k internetu.

Diagnostika píše - nainstaluje ovladač síťového adaptéru. Systém win. Nerozpoznal řádně nainstalovaný síťový adaptér. Pokud je s.a. nainstalovaný, nainstalujte znovu ovladač.