» Poradna » Ostatní

Připojení headsetu k PC Lenovo IdeaCentre-720 24iKB

Asi hloupej dotaz, potřebuju poradit, pořídila jsem si herní headset E-Blue Cobra HS Green s dvěma výstupy - klasicky sluchátka+mikrofon, můj novej pc Lenovo IdeaCentre-720 24iKB má výstup jen pro sluchátka, ale další prostě není, existuje na to nějakej speciální konektor? Díky moc za pomoc.

Odpovědi na otázku

-herní headset E-Blue Cobra HS Green s dvěma výstupy.... ....sluchátka je vstup, microfon je výstup !-to lenovo má Microphone/earphone combo jack (-ano existují redukce ROLINE 4pólový jack 3.5 M - 2x jack 3.5F - 15cm