» Poradna » Windows (a jiné OS)

Připojení foto

Dobrý den, kolegovi se po připojení foto nebo USB klíčenky neobjeví navigační tabulka. W7. Sám mu nedovedu poradit. Děkuji Vašek

Odpovědi na otázku

Má zakázaný autorun nebo zastavenou službu rozpoznání hardware.To navigační okno k ničemu nepotřebuje.

Tak mu neraď. A jinak nechápu smysl této informace.... Víš že tady lidi chodí pro RADY ? Proto je to PORADNA - né VEŘEJNÁ OZNAMOVNA !!!!

To je vyborne.Ta nepotrebna "tabulka" totiz znamena znacne bezpecnostni riziko. Spis byste mel zapatrat, jak ji vypnout na svem PC!http://technet.idnes.cz/tipy-pro-windows-7-jak-de...

a v Tento Počítač ten flash disk nebo foťák vidí? Pokud ano, vše je v pořádku.