Pripojeni flashky k tabletu - nefunguje

Nenapada nekoho, proc se mi na tabletu Akai TAB-7800Q s Androidem nedari zobrazit pripojeny flashdisk Kingston 8 GB? Tablet spojuji s flashdiskem pres mini Usb konektor dodanym Usb kabelem, jenom na konci mam Usb redukci samice-samice koupenoiu za cca 30 kc, aby to slo propojit.Muze byt problem prave v te redukci, musela by byt nejaka specialni nebo jediny kabel? Nebo maji tablety obecne problem se propojit s flashdisky?Muze prip. pomoci nejaka aplikace nad Androidem? Ani po stazeni Total Commanderu se mi flashka nezobrazuje.Diky za radu, hezky ve cer

Odpovědi na otázku

Neznám v PC ti asi jede ne? Tablety s Winy nemají obecně (až na hovadiny) problémy s ničím. Android neznám, ani na mobilu nemám, a vidět ho nechci. Po tom co mi kdysi v Mironetu ukazovali, jak to neumí tisknout, jak tam haprují aktualizace, jak se o ten SW obecně nikdo nestará - hele zlaté Winy, na tabletu Atom / iX a pohoda.> K čemu by mi byl tablet, kam bych ani nenainstalovat aplikaci, která bude stahovat záznam z kamery (SONY), ti se o nějaký Android vůbec nezajímají, maximálně iPad.

otázka je, zda má daný tablet vůbec funkci USB Host, nebo též USB OTG. Pokud tu funkci nemá, tak to prostě nepřipojíš.

No nemůžu vloučit, že tablet tu funkci USB nemá. V manuálu jsem zatím o tom nic neviděl. ale vrtá mi hlavou, proč teda vůbec má mini Usb konektor?Jen na propojení s počítačem? Nevím.

microUSB to má vždycky - na nabíjení a na připojení k PC kvůli přenosu dat. Nepředpokládám, že by to mělo klasický velký usb konektor.

A on se dá k PC připojit (drátově) i jinak?