Ahoj,pořizuji si nový notebook https://www.alza.cz/asus-vivobook-...793765.htm místo PC a rád bych k němu připojil mé dva stávající monitory. Jedním Je MSI Modern https://www.alza.cz/27-msi-modern-...883672.htm a druhý starší BenQ. Moje idea je taková, že MSI připojím přes USB-C a budu jím ntb zároveň napájet a starší BenQ připojím do NTB přes HDMI. Displej od NTB využívat nepotřebuji. Bude mi to takto fungovat, nebo potřebuji dokovací stanici? Díky za jakoukoliv reakci.Dotazů na téma dva monitory/notebook je tu spousta, ale nenašel jsem odpověď na tento případ.
Fungovat by to mělo.
Pravděpodobně to takto fungovat bude. A kdyby ne, ta notebook můžeš do 14 dnů vrátit.
No, měl by podle popisu podporovat Thunderbolt™ 4 USB-C®, takže zřejmě ano.
https://www.alza.cz/hp-usb-c-g5-d5756120.htm?o=1
To není potřeba.
Bu ti to fungovat, monitor má sice power delivery jen 65W, ale k notebooku dávají také jen 65W zdroj. Takže OK
Fungovat to bude.Nicméně dock je mnohem lepší řešení. Protože s dockem budeš mít přesně j.e.d.e.n kabel k notebooku (a tak to má být), žádný další HDMI, USB, napájení, kdesicosi.Drtivá většina docků umožňuje DisplayPort daisy chaining a/nebo Thunderbolt daisy chaining do dalších zařízení. Tedy oba monitory připojené k docku by měly fungovat skrz jeden a tentýž Thunderbolt.(Mimochodem: Chceš samozřejmě Thunderbolt dock, ne nějaký obecně-USB-C odpad. Tvé budoucí já ti srdečně poděkuje za absenci budoucích problémů s vyššími rozlišeními / snímkovými frekvencemi.)
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.