Připojení dvou dotykových monitorů v režimu rozšířená plocha, problém dotyk.

Zdravím, chci se zeptat, zda jde při připojení dvou totožných dotykových monitorů v režimu rozšířená plocha aby dotyk fungoval i na druhém monitoru. Když se dotýkám na druhém monitoru, dotyk se neustále zobrazuje na monitoru prvním. Asi to bude problém.Jedná se o monitory Asus VT168N. Potřeboval bych dotykem ovládat dva otevřené programy, každý na jednom monitoru a ty ovládat dotykem

Odpovědi na otázku

Tak jsem si po prohledání webu odpověděl sám: nejde to.Je to škoda, potřeboval jsem ovládat dvě okna hudebního softu a myš je nepohodlná.Je to takovej blbej příklad,ale je to jako kdyby jste prodavačce u dotykový pokladny doporučovali používat myš