» Poradna » Ostatní

Připojení DK LG LH T250sc k TV Phillips

Dobrý den, prosím o radu, jak připojit domácí kino LG typ LH T250SC k TV Phillips aniž to půjde do externích reproduktorů-pouze přes TV (v podstatě použít DK jako přehrávač DVD). Děkuji Petr Trunek

Odpovědi na otázku

Pokud je to toto kino http://www.forumpc.pl/uploads/monthly_03_2009/p... tak nijak, je zde pouze video out. Takze bez repro jedine jestli jste vyznavacem nemych filmu ;)Doporucil bych se poohlednout po jinem prehravaci, pripadne setu domaciho kina, vestavene reproduktory v TV vetsinou kvalitni reprodukci neoplyvaji.