» Poradna » Mobily

Připojení Bluetooth

Prosím o radu. Potřeboval bych tip na mobilní aplikaci, která mi umožní okamžité připojení Huawei P20 k danému zařízení. Mám doma 4 věci s kterými přehrávám rádio přes net, ale pokud vypnu na mobilu BT a zařízení taky, tak dejme tomu po hodině si chci něco přehrát z mobilu přes BT na jiném zařízení, tak musím dlouho čekat až se spojím přes bt, protože mobil se dlouho snaží spárovat s posledně použitým zařízením. Zkoušel jsem v nastavení vše, nic nepomáhá. Proto prosím o tip na aplikaci, pomocí které bych se na vybrané zařízení připojil hned bez čekání. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vyřešeno, odskouseno, funguje. Bluetooth audio device widget.

A aplikací na vodotrysk bys nechtěl? Ne, opravdu nejde všechno řešit aplikací. Tohle je věc hardware a operačního systému, aplikace to nezmění.